Nemlčíme je neziskový projekt, který vzniká v Jablonci nad Nisou a natáčí a promítá rozhovory napříč Českem. Naším cílem je dostat problematiku sexuální násilí více do povědomí veřejnosti a mluvit o mýtech, které ve společnosti stále panují.

Celý projekt závisí na podpoře veřejnosti a je několik způsobů jak Nemlčíme podpořit:

Zažil/a jsi sexuální násilí a chceš o tom mluvit na kameru, nebo si jen popovídat u čaje? Rádi se s tebou sejdeme a řekneme ti o nás a o celém projektu víc.  Tvůj příběh může být podporou pro ostatní, kteří se bojí o svém zážitku promluvit. Můžeš jim dodat odvahu nemlčet.

Finančně: Za získané peníze si můžeme dovolit proplatit našim aktérům cestovní výdaje, zaplatit prostor pro přednášky a projekce, natisknout letáky a zaplatit reklamu.

Projekt „nemlčíme“ lze podpořit jakoukoliv finanční částou převodem na transparentní účet.

2501526595/2010

Umožnění přednášky: Vlastníte prostor, kde by bylo možné přednášet a promítat naše rozhovory? Stále sháníme vhodné prostory po celé republice, kde nás rádi uvítají a pomůžou nám zorganizovat akci.

Materiálně: Máte možnost natisknout letáky, placky nebo třeba látkové tašky a rádi byste podpořili Nemlčíme třeba slevou na tuto výrobu? Rádi ji využijeme.

Pomoc s propagací: Máte prostor, kde je možné vylepit letáky nebo nechat vizitky? Můžeme jich k vám pár poslat. Třeba si to přečte někdo, kdo by rád promluvil.

Pochvala: Pokud nám chceš jen napsat pár hezkých vět k Nemlčíme a podpořit nás tak milým slovem, můžeš nám napsat na email nemlcime@gmail.com. Veškerých pozitivních reakcí si moc vážíme a děkujeme za ně!