Nemlčíme je neziskový projekt, který vzniká v Jablonci nad Nisou a natáčí a promítá rozhovory napříč Českem. Naším cílem je zvýšit povědomí o problematice sexuálního násilí a otevřeně se vyjadřovat k mýtům spojeným s tímto tématem v naší společnosti.

Chcete podpořit Nemlčíme?

Zde je několik možností, jak nás můžete podpořit:

Finanční podpora: Fandíte našemu projektu? Podpořte vznik nových videí finančním příspěvkem na náš transparentní účet.
Za získané peníze si půjčujeme technické vybavení a platíme postprodukci videa.  2501526595/2010

Zažil/a jsi sexuální násilí a chceš o tom mluvit na kameru, nebo si jen popovídat u čaje? Rádi se s Tebou sejdeme a řekneme Ti o nás i celém projektu více. Sdílení Tvého příběhu může pomoci nejen Tobě, ale i ostatním, kteří s tím musí žít. Neboj se promluvit a dodat odvahu těm, co ji potřebují!

Bezplatným pronájmem prostor: Máte k dispozici prostory, kde bychom mohli bezplatně uskutečnit přednášku a promítat naše rozhovory? Neváhejte nás oslovit! Aktuálně sháníme prostory po celé republice, kde nás rádi uvítají a pomohou naše akce realizovat.

Materiálně: Máte možnost natisknout letáky, placky nebo třeba látkové tašky nebo jiné propagační materiály s naším logem?

Uspořádáním benefiční akce: Pořádáte akci a chcete nám věnovat její výtěžek? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vaši podporu přijmeme.

Pomozte nám zviditelnit naše aktivity! Sdílejte informace o našem projektu na sociálních sítích, webech i ve veřejném prostoru. Rádi vám zašleme naše informační materiály. Pracujete v médiích? Rádi přijmeme vaši nabídku na rozhovor.

Staň se dobrovolnicí / dobrovolníkem Nemlčíme!

Zpětná vazba: Napadá vás jiná možnost, jak náš projekt podpořit nebo nám chcete něco vzkázat? Rádi přijmeme vaše nápady a tipy. Veškerých pozitivních reakcí si velmi vážíme a posilují nás, děkujeme!

Veronika Hlavatá, e-mail: nemlcime@gmail.com.